Школа проектного менеджменту: найкращі європейські практики управління проектами в дії» (PM School – 2015)  

ЗАВЕРШИВСЯ

Громадське об’єднання «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» розпочинає проект «Школа проектного менеджменту: найкращі європейські практики управління проектами в дії» (PM School – 2015).

Проект реалізується у співпраці з West Business Center та  кафедри менеджменту  Національного університету водного господарства та природокористування.

«PM School -2015»  – це 5 тренінгів (загальна тривалість 60 год) з управління проектами відповідно до сучасних європейських та світових стандартів для молоді Рівного на безоплатній основі  та на умовах часткової компенсації витрат, що відбудуться в період травень-червень 2015 року.

«PM School -2015» є складовою освітньої програми ГО «РЦЄП», що реалізується з метою набуття та розвитку у молоді Рівненщини стійких компетенцій управління бізнесом на основі сучасних європейських і світових стандартів, а також найкращих європейських практик.

Основну частину витрат проекту фінансує ГО «РЦЄП» (9 тис. грн.).

За результатами проекту учасники отримають сертифікати West Business School (бізнес-школа НУВГП).

Ми запрошуємо організації та фізичні особи взяти участь у підтримці активної молоді Рівненщини та долучитися до участі в проекті шляхом співфінансування . Ми вітаємо будь-яку матеріальну, нематеріальну допомогу проекту.

Сумарний бюджет проекту становить 17 тис. грн.

Участь у проекті дасть вам змогу реалізувати свої цілі у сфері розвитку соціально-відповідального бізнесу, а також сформувати стійкий позитивний імідж серед мотивованої до розвитку молоді регіону. Для досягнення цих цілей ми створимо Вам можливості для розміщення логотипу, чи іншої інформації благодійника на інформаційних листках, в соціальних мережах на сайті та в засобах масової інформації.

Проект "Європейські практики сучасного менеджменту та суспільні інститути"

РОЗПОЧАВСЯ

З 5 березня 2015 року Регіональний центр євроінтеграційних проектів у партнерстві з West Business Center та кафедрою менеджменту НУВГП розпочинає проект щодо сприяння запровадженню європейських практик сучасного менеджменту у суспільних інститутах. Проект передбачає проведення освітніх заходів у комунальних та державних установах та організаціях, спрямованих на поширення сучасних підходів до управління на засадах євростандартів.

Проект розпочинається з семінару-тренінгу "Комунікації у формуванні партнерських стосунків між Державною службою зайнятості і роботодавцями» для працівників Рівненської обласної служби зайнятості.

Надалі планується провести цілий ряд таких заходів в інших адміністративних структурах регіону.

Враховуючи значне соціально-економічне значення результатів проекту для регіону запрошуємо усіх, хто поділяє наші погляди і наміри до партнерства у проекті.

 

Інтернет-семінар з питань побудови інноваційної економіки та місця України в Європейському інноваційному табло та Глобальному індексі інновацій

ЗАВЕРШИВСЯ

Регіональний центр євроінтеграційних проектів спільно з кафедрою менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування у період з 27.11.2014 по 04.12.2014 р. реалізував інноваційний освітній проект, що може стати у майбутньому ефективною освітньою технологією.

Зокрема зі студентами спеціальності "Менеджмент інноваційної діяльності" був проведений інтернет-семінар, під час якого обговорювалися питання інноваційного розвитку України у контексті євроінтеграційних процесів. В інтернет-семінарі, що проводився за допомогою соціальної мережі facebook.com взяли участь 7 осіб, які в режимі закритої групи обговорили механізми побудови інноваційної економіки відповідно до європейських стандартів та цінностей.

Круглий стіл "Проблеми практичної підготовки менеджерів в умовах Європейської кредитно-трансфертної системи"

ЗАВЕРШИВСЯ

Регіональний центр євроінтеграційних проектів спільно з кафедрою менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування 30.10.2014 р. взяв участь в організації освітнього проекту, спрямованого на підвищення якості підготовки фахівців та вивчення процесів інтеграції вищої освіти України до європейського освітнього простору.

Участь у заході взяли участь студенти напряму "менеджмент" Національного університу водного господарства та природокористування", викладачі навчального закладу, адміністрація та роботодівці. Учасники обговорили проблеми відповідності підготовки менеджерів потребам європейського ринку праці, а також застосування інноваційних навчальних технологій у навчальному процесі.

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode