Міжрегіональна громадська екологічна ініціатива "Лінея"

 
Проект "Лінея" має на меті об'єднати досвід чотирьох партнерьских організацій України задля створення всеукраїнського  механізму інформування населелення про систему збору відпрацьованих елементів живлення та стимулювання використовувати цю систему (здавати використані елементи живлення) через адвокацію, просвіту та співпрацю у Чернігівській, Рівненській та Черівецькій областях. Сформувати культуру правильного поводження зі шкідливими побутовими відходами у місцевого населення.
 
Основними завданнями проекту є:
  • Поширити досвід адвокаційної компанії, проведеної ГО «Еко Місто Чернігів» на міста-партнери.
  • Для обєднання досвіду чотирьох партнерьских організацій України, задля створення всеукраїнського  механізму інформування населелння про систему збору відпрацьованих елементів живлення, провести дводенний навчальний семінар у Чернігові.
  • Організувати візити представиків ГО «Еко Місто» у міста-партнери для обміну досвідом та напрацювання плану спільних дій адвокасі-компаній. 
  • Розробити та створити сайт, що обєднає еко мапи України, використовуючи, як основу, дані існуючої  Еко Карти Чернігова у Google Maps.
  • Заповнити Еко Мапу, використувуючи дані про існуючі пункти прийому шкідливих побутових відходів у містах-партнерах.
  • У співпраці із партнерськими організаціями розробити та розповсюдити просвітницькі поліграфічні матеріали.
  • Провести мотивуючі акції зі збору відпрацьованих батарейок у школах міст-партнерів.
Проект реалізується ГО «Еко Місто Чернігів» у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу. 
 
На Рівненщині координує реалізацію проекту "Європейська молодіжна ініціатива", що є  молодіжним осередком ГО "Регіональний центр євроінтграційних проектів".
 

8-10 квітня 

Наші ЄМІки, а саме Оля Пахаренко та Vita Porozhniak відкривають нові горизонти в Чернігові, завдяки Всеукраїнському проекту «Лінея» від ГО «ЕкоМісто» (м. Чернігів). 
 Поїздка передбачала не тільки участь у 2-х денному тренінгу, де розкривалася інформація адвокації та успішності реалізації проекту, але й участь у прес-конференції присвячена шкідливому впливу відпрацьованих батарейок, досягненню ГО «ЕкоМісто» у вирішенні даного питання та визначенню дій кожного спікера, щодо реалізації проекту «Лінея» у своєму місті. Звичайно ще одним позитивним моментом було чудове спілкування з представниками громадських організацій з Чернігова, Добропілля та Чернівців.
Здобувши нові знання, щодо визначення необхідних кроків та правильності реалізації проекту ЄМІки розпочали активну роботу над проектом «Лінея» саме в місті Рівне, щоб найближчим часом показати рівнянам результати їхньої роботи.

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode