Кілька хвилин тому відбувся брифінг народних депутатів з приводу створення Міжфракційного депутатського об'єднання "Єврооптимісти"

03.02.2015 14:40

Керівниками об'єднання стали Іванна Климпуш - Цинцадзе (Блок Петра Порошенка), Наталія Кацер - Бучковская (Народний Фронт), Вікторія Пташник (Самопоміч) і Олексій Рябчин (Батьківщина). Співзасновники запрошують в об'єднання усіх нардепів, які поділяють принципи і цілі "Єврооптимістів". Відповідно до задекларованих принципів і цілей це об'єднання має перерости у потужну парламентську силу, яка на думку засновників має назбирати згодом не менше 226 народних депутатів.

Депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв заявив: "У цьому парламенті нарешті з’явилися люди, які свої повноваження хочуть використовувати не для заробляння, а щоби ми реально побудували нормальну державу. І так сталося, що ці люди, слава Богу, є в усіх фракціях".

"Ми об’єднуємося при розробці рішень, при відстоюванні рішень, при блокуванні рішень. Фактично, ми вже є однодумцями. Тому ми вирішили формалізувати наші стосунки і стати об’єднанням "Єврооптимісти" і допомагати іншим єврооптимістам у країні збільшувати оптимізм через реальні досягнення", - сказав він.

Спостерігаємо за подальшим розвитком подій.

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode