Інтерактивні покази документального фільму "Північ АТО" 

(режисер - Дмитро Пальченко)

День захисника України: герої сучасності!

13.10.2016

Герої сучасності - саме під такою назвою відбулося вшанування ветеранів АТО в міському будинку культури "Текстильник". Урочистості відвідало більше 800 осіб, основна частина з яких - це учні та студенти м. Рівне. 

Глядачі змогли не тільки насолоджуватися хореографічними композиціями від X-dance, піснями і декламуванням віршів, а й подивитися документальний фільм "Північ АТО". Перед початком фільму за допомогою skype - зв'язку глядачі могли поспілкуватися з режисером Дмитром Пальченком, який розповів про його історію та свою журналістську роботу в зоні АТО.

Родзинкою заходу стало нагородження чотирьох ветеранів АТО. Нагороди вручив т.в.о. начальника Рівненського військового комісаріату Олег Новосад.

За словами організатора заходу Руслана Костюкевича: "Рішення про проведення заходу саме у такому форматі виникло не випадково. Молодь повинна пам'ятати про те, що їхнє мирне життя кожного дня і кожної хвилини захищають військові, яким потрібно віддавати належну шану. Саме такі заходи розвивають у дітей почуття патріотизму та любові до своєї батьківщини, тому їх потрібно проводити з нагоди усіх державних свят". 

Ми хочемо подякувати усім, хто долучився до проведення цього свята, насамперед - Дмитру Пальченку, Анатолію Чугуєвцю, Андрію Мазуру, Олегу Новосаду, Ростиславу Кравчуку, Богдану Стасюку, Аллі Лосік, Любі Сидорчук та Руслану Костюкевичу!

Дякуємо нашим партнерам, які надали подарунки ветеранам (НУВГП, ГО "Самопоміч", мультибар "Чорна Королева", "Велокава" Зураба Кантарії, E.G.O. Club).

Фото - частина 1  Фото - частина 2

 

Прем’єра документального фільму «Північ АТО за участі режисера Дмитра Пальченка відбулася на Рівненщині

19.04.2016

Активісти ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» Руслан Костюкевич та Богдан Стасюк 19 квітня 2016 року організували прем’єрний показ документального фільму «Північ АТО» для студентів і викладачів Національного університету водного господарства та природокористування. Окрім перегляду фільму глядачі змогли поспілкуватися з режисером Дмитром Пальченком у режимі відео-конференції.

«Північ АТО» був знятий за підтримки українських емігрантів для показу в США, де російські ЗМІ  ведуть активну пропаганду політики Кремля та спотворюють факти про війну. Показ фільму в Україні відбувається силами громадських організацій.

За словами Руслана Костюкевича: «Формат показу фільму «Північ АТО» у режимі відеозв’язку з його автором – Дмитром Пальченком – був новим як для нас, так і для режисера. Проте, експеримент виявився вдалим і ми спробуємо показати цей фільм якомога більшій кількості молоді. Адже, людям потрібно нагадувати, що на нашій землі йде війна, від якої потерпають як місцеві жителі – такі ж громадяни України, як і люди, що проживають у будь-якій іншій її частині, так і наші військові, багато з яких мають такий же вік як і студенти університету. До слова, серед дійових осіб фільму – військові, що закінчили університети та консерваторії».

Щиро дякуємо Дмитру Пальченку, який зміг зробити якісний продукт на основі особисто відзнятого матеріалу на передових позиціях українських військ у північній частині зони проведення антитерористичної операції, та знаходить час і енергію розповідати людям про реалії війни на Сході України.

Фотозвіт

Прес-служба ГО «РЦЄП»

Довідково: з питань організації показу документального фільму «Північ АТО» звертайтеся за адресою eua.projects@gmail.com

 

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode