Відокремлений підрозділ 

Європейська молодіжна ініціатива

«Чи створить ЄС робочі місця для молоді?»

07.03.2017

7 березня представники ВП «ЄМІ» (Віка Порожняк і Ліза Дехтяр) приймали участь у дискусії від Представництва ЄС в Україні «Чи створить ЄС робочі місця для молоді?».

Спікерами даного заходу були:

•          Сергій Гаврилюк, заступник керуючого справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради, аспірант Львівського регіонального інституту державного управління;

•          Ігор Воляник, керівник проекту МТД Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону»;

•          Сергій Ващук, експерт ГО "Рівненська агенція регіонального розвитку", експерт з питань сприяння бізнесу;

•          Юрій Пасочник, проектний менеджер Волинського ресурсного центру.

На думку учасників ЄС не створить робочі місця, але забезпечить потенційними можливостями для реалізації потенціалу кожного активного громадянина – це різноманітні програми стажування, обміну, гранти, підтримка всіх запитів, які будуть іти від молоді України. Щодо питання, які ж професії будуть найнеобхіднішими всі спікери дотримуються думки, що потрібно вибирати майбутню професію слідуючи своєму бажанню і постійно вдосконалюватися, вивчати щось нове і рухатися вперед із часом.

«Європейська молодіжна ініціатива» стала партнером форуму-зустрічі громадянського лідерства «Від ідеї до мети»

09.11.2016
 

9 листопада 2016 року ГО «Самопоміч» у партнерстві з відокремленим підрозділом ГО «РЦЄП» «Європейська молодіжна ініціатива" провели форум-зустріч громадського лідерства «Від ідеї до мети». Захід відбувся в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Досвідом реалізації соціальних проектів поділилися: Юрій Огоновський громадський активіст-представник інтересів громади та Олексій Кучеренко – керівник відділу промоції здорового способу життя «Об’єднання «Самопоміч». За словами наших спікерів кожний з нас здатний покращити життя нашого міста, потрібно лише захотіти щось змінити і діяти. Для цього всього лиш на всього потрібна ідея, мета, цілі та цільова аудиторія. Лише в наших силах створити та побудувати місто, про яке ми мріємо, – все в наших руках, так що давайте творити зміни разом. 

ЄМІки вчаться писати проекти

04.11.2016

4 листопада 2016 року члени «Молодіжної європейської ініціативи» Вікторія Порожняк і Ольга Пахаренко взяли учать у тренінгу «Підготовка якісних громадських проектів: теорія і практика».

Тренінг проводився в рамках Другого конкурсу малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях, оголошеного нещодавно РОГО «Комітет виборців України» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив».

Тренери Олексій Горецький та Святослав Дубов провели аналіз помилок, яких припускалися заявники під час першого конкурсу минулого року, а також розповіли учасникам, як правильно визначати й обґрунтовувати проблему, формувати мету і завдання, планувати діяльність, проводити моніторинг та оцінку, формувати бюджет тощо.

Учасники тренінгу змогли навчалися готувати якісні конкурентноспроможні громадські проекти, спрямовані на вирішення актуальних місцевих суспільних проблем

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode