Антикорупційний моніторинг вищої освіти

Просимо Вас взяти участь у дослідженні, що дасть змогу виявити ставлення студентів до корупції та рівень їх обізнаності щодо методів боротьби з нею. Ваші відповіді будуть корисними при реалізації проектів "Антикорупційна школа студента" та "Антикорупційний комплаенс у вищій освіті", основною метою якого є виховання у студентів вищих навчальних закладів здатностей до застосування ефективних законних механізмів особистої протидії корупції.
Це займе у Вас не більше 15 хв.
Дякуємо за Ваші відповіді!
 

Пройти анкетування

Соціальна активність молоді

 
У рамках проекту "Лідерство та управління соціальними проектами" ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів" проводить соціологічне дослідження, спрямоване на виявлення рівня соціальної активності молоді. 
 
Ваші відповіді на запитання дадуть змогу напрацювати якісні інструменти стимулювання соціальної активності та втілити їх у життя.
 

Моя професія: вибір вдалий?

Шановний респонденте, ГО «РЦЄП» проводить масштабне опитування учнів старших класів, студентів та випускників ВНЗ з метою дослідження правильності обраної ПРОФЕСІЇ ЖИТТЯ: мотивів вибору, гендерних особливостей, достатності джерел фінансування навчального процесу, адекватності вибору спеціальності і професійності ВНЗ, який готує таких фахівців.

Ваша участь в анкетуванні дасть змогу налагодити достатню профорієнтаційну роботу серед учнів випускних класів Рівненщини для полегшення і правильного обрання майбутньої професії, а також (по можливості) скоригувати особливості підготовки випускників ВНЗ міста Рівного.

Перейти до анкети

Політичний компас


Мета даного дослідження – виявити сукупну орієнтацію соціально-політичних та економічних поглядів населення міста Рівного і області (а також інших регіонів України) на мікро- і макропроцеси, які відбуваються в Україні.

Політичні переконання – це усвідомлена потреба людини – суб'єкта політики діяти у відповідності зі своїми знаннями, поглядами, ціннісними орієнтаціями. Політичні переконання становлять серцевину світогляду та ідеології особистості й знаходять своє практичне вираження у політичній боротьбі.

Раніше в західній політології було прийнято класифікувати політичні переконання за плоскою шкалою з градацією на «лівих» і «правих». Останнім часом політологи, соціологи та соціальні психологи визнають, що ця шкала і сам розподіл на «лівих» та «правих» застаріли та неадекватно відображають реальний спектр думок в суспільстві. Зокрема, незрозуміло, куди в цій шкалі можна віднести, наприклад, лібертаріанців. Також у людини можуть бути усталені переконання в одній сфері (наприклад, в економічній), характерні для «лівих», а в другій (наприклад, в політичній), – для «правих».

У зв'язку з тим, що двомірна політична шкала («праві» та «ліві») не дозволяє достатньо коректно відобразити погляди індивідуума на роль держави як в контролі життя суспільства, так і в забезпеченні соціальної рівності, то переважно використовується так званий «політичний компас» (поряд з віссю «ліві» – «праві», що відображає роль держави в регулюванні економічних питань, використовується вісь розподілу на лібертарно (анархічні) та авторитарні суспільно-політичні переконання). Тобто пропонується чотиривимірна шкала, запропонована американським лібертаріанцем Девідом Ноланом в 1970 р.

Ми сподіваємося на Вашу участь у цьому проекті. Відповівши на наші анкетні запинання, зможете дізнатися, в якій частині політичного спектру Ви перебуваєте з наукової точки зору.

Опитування може забрати не більше 10-15 хвилин Вашого часу.

Перейти до анкети

Якість обслуговування Рівненської обласної дитячої лікарні

Громадське об'єднання "Регіональний центр євроінтеграційних проектів" спільно з комунальним закладом "Рівненська обласна дитяча лікарня" розпочали проект запровадження автоматизованої медичної інформаційної системи.
В умовах обласного центру планується створити сучасний медичний заклад з комплексним автоматизованим інформаційним управлінням консультативного та лікувального процесу.

Реалізація проекту дозволить проводити електронний запис на прийом до лікаря чи на діагностичне обстеження, покращить якість обслуговування за рахунок ведення електронних амбулаторних карт, наявність інтерфейсу між модулями програмного забезпечення  надає можливість імпортувати  лабораторні та функціональні  дослідження безпосередньо у електронно- амбулаторну картку.

Результати проекту сприятимуть підвищенню рівня обслуговування пацієнтів до сучасних європейських та світових стандартів.

Складовою проекту є дослідження якості обслуговування в медичних закладах Рівненщини. Ваша участь в опитуванні дасть змогу краще зрозуміти проблеми обслуговування поцієнтів та створити систему, що вирішувати виявлені проблеми.

Перейти до анкети

 

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode