ПОКОЛІННЯ ВІЛЬНЕ ВІД КОРУПЦІЇ

Метою проекту є виховання у молоді віком 15-22 років почуття несприйняття корупції та надання їм стійких компетенцій самозахисту від корупційних дій, а також посилення громадської активності у питаннях протидії корупції лідерів студентського самоврядування не менше 6-ти університетів з різних регіонів України шляхом залучення їх до антикорупційної діяльності.

Конкурс кращих антикорупційних практик у ВНЗ

Метою конкурсу є  поширення кращих студентських практик протидії корупції у вищих навчальних закладах.

За результатами проведення конкурсу буде сформовано каталог антикорупційних практик, що міститиме інформацію про види, технологію, інструменти та інші аспекти проведення антикорупційних заходів, адвокасі та моніторингових кампаній, досліджень тощо. Каталог антикорупційних практик буде розісланий лідерам студентського самоврядування ТОП-200 університетів України та розміщений на публічних ресурсах ГО РЦЄП. Каталог міститиме посилання на практичні кейси учасників конкурсу.

Переможець конкурсу отримає винагороду в еквіваленті 1000 грн.

Детальніше

Виставка "Покоління вільне від корупції"

З 20 березня 2017 року у навчальних закладах Рівненської, Кіровоградської і Херсонської областей розпочинається експонування виставки "Покоління вільне від корупції".

Головна ідея організації виставки - виховання у молоді віком від 15 до 21 року нетолерантного ставлення до корупції (несприйняття корупції). Це покоління визначено цільовою групою тому, що саме ці підлітки стоять на порозі самостійного життя і в більшості випадків особисто не стикалися з корупцією. 

Тому вважаємо своїм громадянським обов'язком зробити все можливе, щоб уберегти це покоління від затягування у прірву масового хабарництва, у якому десятиріччями живе наша країна.

Подолати дрібне масове хабарництво можна буде лише тоді, коли люди не пропонуватимуть хабарів, шукаючи легкі шляхи вирішення різного роду проблем. А для цього ми всі повинні зненавидіти корупцію!

Саме таких цілей ми намагаємося досягнути за допомогою проведення цієї виставки.  

У кожному навчальному закладі рамках виставки буде:

  • проведено семінар для молоді, спрямований на зменшення толерантності до корупції, за допомогою якого підліткам буде доведено, що толерантне відношення до корупції призводить до втрати майбутнього країни та кожного з них;
  • проведено інтерактивний конкурс (на основі застосування підходу Learning-By-Doing), переможці якого отримують футболки та рюкзаки з написами "Покоління вільне від корупції";
  • кожному учаснику роздано кишенькові календарики та інформаційні листівки, спрямовані на несприйняття корупції як явища.

Ми запрошуємо навчальні заклади різних типів та громадських активістів долучатися до проведення виставок! Ви можете звернутися із Вашою пропозицією за адресою  eua.projects@gmail.com  і ми обов'язково з Вами зв'яжемося.

Якщо ми любимо нашу країну, ми зобов'язані захистити нашу молодь від корупції!

Відбір учасників проекту «Покоління вільне від корупції»

Громадська організація «Регіональний центр євроінтеграційних проектів», в межах проекту «Покоління вільне від корупції», що реалізовується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує конкурсний відбір на участь у тренінгах на підготовку тренерів серед активної студентської молоді

У рамках тренінгів буде розглянуто такі теми:

  •  Організаційно-поведінкові інструменти запобігання корупції;
  •  Правові засади захисту від корупційних дій;
  •  Основи адвокації, методи лобіювання запровадження антикорупційного комплаєнс та прийняття етичних кодексів в університетах;
  •  Методи і організація моніторингу виконання антикорупційних програм університетів;
  •  Командоутворення та проведення публічних заходів.

Тренінги будуть проводитися у м. Рівне на базі готельно-розважального спортивного комплексу "Хутір" 5-7 квітня 2017 року.

Якщо Ви готові по завершенню навчання та провести за нашої підтримки у своєму вузі акції, спрямовані на зменшення толерантності до корупції в університетах, тоді подавайте свою анкету.

Нами будуть відібрані найактивніші студенти України, що прагнуть жити у країні вільній від корупції.

Учасники тренінгів, будуть запрошені до участі у підсумковій конференції за результатами проекту, що відбудеться у липні 2017 року на базі культурно-історичного комплексу м. Острог.

Витрати на проїзд (за наявності проїзних документів), проживання та харчування відшкодовуються організаторами.

Учасники, які проявлять найбільшу активність в проекті, отримають заохочувальні подарунки (загальна вартість біля 1000 грн).

Заявки приймаються до 23:59 22 березня 2017 року.

До 26 березня 2017 року, ми повідомимо про результати відбору та надішлемо детальну програму тренінгів.

Контактні особи:

Руслан Костюкевич 0677061333

Ольга Мандзюк 0681460021

Любов Сидорчук 0673605962

Додаткову інформацію можна отримати за адресою eua.projects@gmail.com

 

У нас потужна команда тренерів:

Марія Цип'ящук, координатор та юристом громадської приймальні УГСПЛ в м. Рівному, керівник юридичної клініки “Pro bono” НУОА, модератор кіноклубу документального кіно про права людини DOCUDAYS UA у Рівному.

Сергій Гула, адвокат, член Асоціації правників України, член конкурсної комісії Національного антикорупційного бюро України, експерт Центру протидії корупції, член правління Асоціації християн-юристів України, учасник Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ та засновник національного Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів"

Юрій Дюг, відомий журналіст-розслідувач, керівник ГО "Антикорупційний моніторинг", автор ряду резонансних антикорупційних розслідувань.

Василь Нетепчук, заслужений працівник освіти України, тренер з командоутворення, лідерства та комунікацій з багаторічним стажем.

Богдан Король, експерт ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів, керівник моніторингової програми антикорупційних програм університетів, тренер зі спіральної динаміки.

 

ПОДІЇ ПРОЕКТУ

17-18 липня 2017 р

Воркшоп зі стратегічного розвитку

07 липня 2017 р.

Скайп-конференція "Кращі практики протидії корупції"

22.03.2017 р.

Руслан Костюкевич презентував проект "Покоління вільне від корупції" лідерам студентського самоврядування Художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету.

15-30 березня 2017 р

Проведення виставок "Покоління вільне від корупції" в навчальних закладах Рівненщини

20 лютого 2017 р

Початок моніторингової кампанії, спрямованої на оцінку виконання антикорупційних програм університетів 

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode