Інкубатор молодіжних ініціатив

Проблема:

В Україні активізувалися тенденції розвитку громадянського суспільства. Та попри позитивні тенденції цей процес супроводжується такими проблемами:

1. Недостатня громадська активність молоді - результати досліджень (ресуср 1, ресурс 2). Наприклад, конкурс проектів у рамках Регіональної платформи громадських ініціатив у Рівненській і Волинській області зібрав лише 17 проектних заявок, а серед переможців не було жодної молоіжної організації. Наголосимо, що конкурс спрямований на підтримку новостворених оргнізацій та ініціативних груп і не потребує від подавачів високої організаційної зрілості.

2. Молодь, яка прагне брати участь у реалізації громадських ініціатив, немає досвіду у сфері фандрейзингу, проектного менеджменту, проведення медіа-кампаній.

3. Локальні громадські ініціативи не розвиваються у системну діяльність внаслідок відсутності компетенцій організаційного розвитку.

4. Молодіжні групи активістів при започаткуванні діяльності не мають ресурсів для утримання офісів та приміщень для комунікацій та проведення заходів.

4. В сільських населених пунктах проблема ще гостріша - поряд із загальною низькою громадською активністю населення молодь від'їзджає на навчання в міста, що призводить до ускладнення систематичних комунікацій громадсько активної молоді.

Тому існує потреба в інституційній підтримці громадської активності молоді, зокрема - сприяння формуванню і підтримці соціально активних шруп, з перспективою утворенння організаційно та фінансово стійких громадських організацій.

Мета

Започаткування і реалізація інкубаційної програми у сфері молодіжних  громадських ініціатив  на Рівненщині.

 

Завдання

1. Об'єднання у рамках інкубаційної програми не менше 50 активістів.

2. Реалізація резидентами інкубатора  не менше 5- ти проектів щорічно.

3. Створення за період реалізації проекту не менше 3-х молодіжних ГО, 3-х молрдіжних ВП ГО РЦЄП, 5-ти ініціативних груп.

4. Створення не менше 3-х локацій інкубатора в сільських населених пунктах Рівненської області.

 

ДІЯЛЬНІСТЬ ІНКУБАТОРА МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ

Підсумкова конференція за результатами функціонування Інкубатора Молодіжних Ініціатив у 2016-2017 роках

15.12.2016

Студенти ініціювали створення клубу інтелектуальних ігор "Game Time" (проект в стадії інкубації)

22.11.2016

Ініціативна група "Європейська молодіжна ініціатива" взяла участь у підготовці заявки на конкурс Регіональної платформи громадських ініціатив

01.11.2016

Студенти НУВГП провели благодійну акцію "Food Fest"

10.10.2015 р.

Створено ініціативну групу "Жіночі ініціативи Рівненщини"

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode