Підтримка підприємництва

ГО РЦЄП долучається до формування Плану на 2018-2020 роки p реалізації Стратегії розвитку Рівненської області до 2020 року

31.08.2017

Реалізуючи завдання підтримки процесів розвитку підприємництва в регіоні з урахуванням євроінтеграційних процесів, ГО РЄЦП надала пропозиції до Плану на 2018-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Рівненської області до 2020 року. 

Зокрема, для реалізації завдання 1.2.1 "Розвиток інфраструктури підтримки підприємництва" ми пропонуємо внести до Плану реалізації Стратегії проект "Створення бізнес-інкубатора для підтримки інноваційного бізнесу". 

Реалізація проекту дасть змогу створити умови для розвитку інноваційного експортно орінтованого бізнесу в регіоні та у такий спосіб використати потенціал розвитку підприємництва в умовах євроінтеграційних процесів.

ГО "РЦЄП" уклав партнерську угоду з Рівненським міським центром зайнятості про діяльність у рамках Центру розвитку підприємництва

 04.08.2017

Ми долучилися до створення Центру розвитку підприємництва в м. Рівне, засновником якого є Рівненський міський центр зайнятості.

Центр розвитку підприємництва діятиме у форматі партнерської угоди між установами, громадськими організаціями та бізнес-асоціаціями. 

Координацію роботи здійснюватиме Рівненський міський центр зайнятості.ГО РЦЄП представляли Голова правління Леонід Кожушко та координатор проектів Руслан Костюкевич.

Підприємницької інфраструктури не буває забагато, тому сподіваємося, що діяльність ГО РЦЄП у рамках ЦРП призведе до створення нових робочих місць та розвитку підприємництва.

 

Руслан Костюкевич взяв участь у роботі робочої групи з розроблення Плану на 2018-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Рівненської області до 2020 року

17.07.2017

У 2015 році на Рівненщині прийняли Стратегію розвитку на подальші п’ять років. Зараз в області вже реалізували півсотні різних проектів, ще 67 – у стадії виконання. Про це йшлося під час засідання обласної робочої групи з впровадження Стратегії регіонального розвитку до 2020 року. Детальніше

Круглий стіл "Проблеми і перспективи розвитку місцевого бізнесу в контексті євроінтеграції" 

21-22.04.2016 р.

Розвиток підприємництва в умовах децентралізації влади та передачі повноважень в регіони є ключовим фактором забезпечення фінансової спроможності громад. Питання набуло ще більшої актуальності з початком процесу імплементації Угоди про асоціацію Україна – Європейський Союз. Тому пошук шляхів прискореного розвитку місцевого бізнесу став основною ціллю круглого столу «Проблеми та перспективи розвитку місцевого бізнесу в контексті євроінтеграції», що був проведений 21 квітня 2016 року за участі представників місцевої влади, бізнес-асоціацій, підприємців, науковців та громадського сектору. Участь у круглому столі взяли також науковці з Польщі і Словаччини (загалом у заході взяли участь 54 особи та виголошено 11 доповідей). Круглий стіл був проведений у рамках І Міжнародної науково-практичної конференції «Інституціоналізація процесів євроінтеграції: суспільство, економіка, адміністрування».

Учасники круглого столу змогли не лише обмінятися ідеями і напрацюваннями щодо розвитку підприємництва в нових економічних умовах, що виникли у зв’язку із підписанням Україною угоди про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, а й напрацювати рекомендації органам місцевого самоврядування щодо підвищення ефективності програмно-цільового управління у сфері розвитку підприємництва.

На думку координатора проектів ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» Руслана Костюкевича «Запропонований формат круглого столу має перспективи для встановлення стійкого та ефективного діалогу щодо форм і методів підтримки бізнесу в місті Рівному. Провівши цей захід за підтримки Управління економіки виконавчого комітету Рівненської міської ради та Національного університету водного господарства та природокористування, ми хотіли продемонструвати, що бізнес, громадський сектор, науковці і місцева влада можуть конструктивно взаємодіяти  у напрямку розвитку форм підтримки підприємництва, а муніципальні програми можуть давати якісно нові результати, необхідні для розвитку економіки міста та добробуту населення".

Ми пропонуємо активним громадянам міста Рівного, експертам, бізнес-асоціаціям долучатися до напрацювання моделей розвитку підприємництва в місті. Рекомендації просимо надсилати на адресу eua.projects@gmail.com, розміщувати в дописах до сторінки ГО «РЦЄП» в мережі facebook https://www.facebook.com/europrojects.go/ .

ФОТО

Програма конференції

Збірник тез

Публікації про конференцію на сайтах партнерів: НУВГП

Керівник проекту: Руслан Костюкевич

Модератор круглого столу: Леонід Кожушко

 

Пресс-служба ГО «РЦЄП»

 

Тренінг "Розвиток бізнесу в період кризи: управління бізнес-моделями і проектами"

18.05.2015 р.

Тренінг проведений у рамках програми "Розвиток малого і середнього бізнесу на 2015-2017 роки. Детальніше

 

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode