Антикорупційний комплаенс

Поширення методів та успішних практик антикорупційного комплаенсу в публічному секторі та бізнесі є одним із основних напрямів діяльності ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів», що випливає з нашої місії та завдань.

Питання боротьби з корупцією на сьогодні є одним з найактуальніших не лише для українського, а й для міжнародного бізнесу. В Україні за останній рік було прийнято низку законів, які суттєво змінюють стандарти ведення бізнесу. Відхилення від етичних принципів може мати наслідком накладення суттєвих цивільних та кримінальних санкцій на юридичних осіб, чи навіть притягнення посадових осіб компаній до відповідальності. Успішна практика антикорупційного комплаенсу та етики бізнесу допомагає клієнтам побудувати їх діяльність у відповідності з вимогами законодавства, що швидко змінюється, та відповідати на інші виклики у сфері комплаенсу.

Особливо гостро питання антикорупційного комплаенсу стоять у сферах публічних послуг – освіта, медицина, адміністративні послуги та ін. Напрацювання успішних методів і практик запровадження комплаенсу в публічному секторі шляхом застосування системи виявлення та подолання корупціогенних факторів створює передумови для побудови ефективного процесу подолання корупції та зменшення толерантності суспільства до цього явища.

Реалізація завдань у сфері антикорупційного комплаенсу здійснюється шляхом співробітництва з професійною спільнотою у сфері протидії корупції та етики бізнесу. Поєднуючи наші можливості та партнерську підтримку ми пропонуємо:

  • розроблення та впровадження антикорупційних політик і програм для бізнесу і публічного сектору на базі детального аналізу бізнес-процесів;
  • антикорупційний аудит клієнтів та їх контрагентів на предмет відповідності їх антикорупційному законодавству;
  • дослідження бізнес-процесів клієнтів на предмет наявності корупційних ризиків та розроблення рекомендацій з їх усунення;
  • тренінги для персоналу клієнтів з метою ознайомлення працівників з вимогами та обмеженнями антикорупційного законодавства та внутрішніх політик компаній.

 

ПРОЕКТИ

 
Антикорупційний комплаенс для євроінтегрованого бізнесу
 
Антикорупційні програми в системі державних закупівель
 
Конкурентні переваги антикорупційного комплаенсу для малого і середнього бізнесу
 
Антикорупційний комплаенс для бізнес-асоціацій та торгівельно-промислових палат

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode