Впровадження АМІС (автоматизованої медичної інформаційної системи ) на базі комунального закладу  «Рівненська  обласна дитяча лікарня»

РОЗПОЧАВСЯ

24 березня 2015 року, підписана угода про співпрацю ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» з комунальним закладом «Рівненська обласна дитяча лікарня» В рамках цієї угоди громадське організація «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» розпочинає проект «Впровадження АМІС (автоматизованої медичної інформаційної системи ) на базі комунального закладу  «Рівненська  обласна дитяча лікарня»» 

Перед колективом лікарні виступили директор ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» Леонід Кожушко та головний лікар лікарні Віталій Бойко, які зосередили увагу на актуальності проекту. Цілі і зміст проекту презентував член  ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів», керівник проекту Анатолій Кирилюк.

Інновація проекту полягає в тому, що в умовах обласного центру планується створити сучасний медичний заклад з комплексним автоматизованим інформаційним управлінням консультативного та лікувального процесу.

Реалізація проекту дозволить проводити електронний запис на прийом до лікаря чи на діагностичне обстеження, покращить якість обслуговування за рахунок ведення електронних амбулаторних карт, наявність інтерфейсу між модулями програмного забезпечення  надає можливість імпортувати  лабораторні та функціональні  дослідження безпосередньо у електронно- амбулаторну картку.

Результати проекту сприятимуть підвищенню рівня обслуговування пацієнтів до сучасних європейських та світових стандартів.

 Впровадження АМІС (автоматизованої медичної інформаційної системи ) на базі комунального закладу  «Рівненська  обласна дитяча лікарня» є складовою соціальної  програми ГО "РЦЄП".

Фінансування проекту планується за рахунок бюджетних коштів, благодійних внесків та коштів донорів.

Керівник проекту - Кирилюк Анатолій Іванович, співзасновник ГО "РЦЄП"

Ми запрошуємо організації та фізичні особи взяти активну  участь у підтримці проекту.

Наші реквізити:

ГО « Регіональний центр євроінтеграційних проектів »

р/р  26008054712426

в ПАТ КБ "Приватбанк", Рівненська філія

ЄДРПОУ/ДРФО 39291240,

МФО 333391

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога на проект АМІС від (прізвище, ім’я, по батькові)

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode