Школа проектного менеджменту – найкращі європейські практики управління проектами в дії» 
(PM School – 2015)

ПРОГРАМА ТРЕНІНГІВ        ЗВІТ, ВІДГУКИ, ФОТО

В умовах посилення конкуренції на ринку праці ключовим фактором успіху молоді стає володіння компетенціями управління проектами відповідно до сучасних європейських і світових стандартів та практик, тобто уміння ставити чіткі цілі та досягати їх у встановлені терміни та в умовах обмежених ресурсів.

Студенти, які здобувають вищу освіту за академічними програмами в університетах (насамперед, цільовою групою є студенти технічних, природничих, гуманітарних спеціальностей), не мають можливості набути такі компетенції в умовах традиційного навчального процесу. Набути таких компетенцій самостійно, шляхом участі у комерційних бізнес-тренінгах, переважна більшість молодих людей не може внаслідок високої їх вартості (вартість програми навчання з проектного менеджменту в обсягах еквівалентних даному проекту становить не менше 25-30 тис. грн.)

PM School-2015 – це 5 тренінгів, спрямованих на формування цілісної системи компетенцій управління проектами.

В рамках тренінгів учасники набудуть компетенцій:

  • розробляти та аналізувати бізнес-моделі;
  • розраховувати терміни окупності та інші показники ефективності проектних заходів;
  • ініціювати проекти та розробляти плани управління ними;
  • планувати зміст, терміни, бюджет, ризики та інші складові  проекту;
  • ефективно організовувати роботу команди проекту за допомогою застосування сучасних методів тайм-менеджменту;
  • застососувати автоматизовані системи управління проектами і тайм-менеджменту.

Участь у проекті є безкоштовною! Фінансування проекту здійснює ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» за партнерської підтримки West Business Center (НУВГП).

Безоплатну участь у проекті PM School можуть отримати:

1. П’ять осіб – студенти 3-6 курсів, які при заповнені анкети дадуть найбільш обґрунтовану відповідь на запитання «Чому безкоштовна участь повинна бути надана саме Вам?» (заповнити анкету).

(переможців визначатимуть засновники «ГО РЦЕП». Перевага надаватиметься тим претендентам, хто в подальшому планує пов’язати свою професійну кар’єру з управлінням проектами).

2. П’ять осіб, які поділяться інформацією про захід, розміщеною на сторінках West Business Center та ГО «РЦЄП» у мережі Facebook, та отримають найбільшу кількість репостів .

3. П’ять осіб, обраних за допомогою random.org, серед учасників опитування «Політичний компас», «Моя професія: вибір вдалий?», або «Якість обслуговування Рівненської обласної дитячої лікарні».

Якщо Ви не потрапили у число учасників проекту на безоплатній основі, ви можете прийняти участь в проекті чи окремих тренінгах шляхом часткового відшкодування витрат, оплачуючи 200 грн. за участь у повній серії тренінгів або 50 грн. за участь в одному.

Заповнити анкету для участі у конкурсі

Взяти участь в анкетуванні «Політичний  компас» (Мета даного дослідження – виявити сукупну орієнтацію соціально-політичних та економічних поглядів населення міста Рівного і області (а також інших регіонів України) на мікро- і макропроцеси, які відбуваються в Україні).

Взяти участь в анкетуванні «Моя професія: вибір вдалий?» (метою дослідження є виявлення факторів, що впливають на вибір майбутньої професії школярами та студентами, та визначення обґрунтованості вибору та відповідності його щодо природніх навиків опитуваного).

Взяти участь в анкетуванні «Якість обслуговування Рівненської обласної дитячої лікарні» (метою дослідження є виявлення недоліків в процесі організації обслуговування населення, що звертається за допомогою у Рівненську обласну дитячу лікарню та визначення напрямків його покращення).

Тренінги проводять бізнес-тренери West Business School:

Костюкевич Руслан Миколайович, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту НУВГП, керівник проекту «Віртуальне підприємство» (WBC), керівник проекту запровадження автоматизованої системи управління навчальним процесом в НУГВП (2009-2010 рр.), автор навчального посібника «Інвестиційний менеджмент» (2011 р.), координатор проектів ГО «РЦЄП», один з розробників «Інвестиційної програми м. Рівне на 2005-2010 роки» та «Програми розвитку підприємництва на 2005-2007 роки», бізнес-тренер West Business Center.

Мандзюк Ольга Михайлівна, асистент кафедри менеджменту НУВГП, менеджер проектів ГО «РЦЄП», тренер-консультант навчально-тренінгової лабораторії West Business Center (НУВГП), фахівець у сфері бізнес-моделювання та проектного менеджменту, співавтор навчальних посібників з менеджменту, бізнес-тренер West Business Center.

А також - запрошені гості, що працюють у сфері проектного менеджменту.

Інформація про ініціаторів та партнерів проекту:

Громадське об’єднання «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» це громадське об'єднання, яке проводить системний і незалежний моніторинг процесів євроінтеграції та  здійснює реалізацію євроінтеграційних проектів в освітній, науковій, соціальній та інших сферах життя суспільства. Наша команда складається з фахівців з проектного менеджменту, фінансових аналітиків, науковців, освітян, які мають високі професійні компетенції з управління європроектами, проведення соціологічних і наукових досліджень, бізнес-освіти, а також мають досвід реалізації громадських ініціатив.

West Business Center - це структурний підрозділ Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне). WBC заснований в 2013 році. У структурі WBC є консалтингова група, бізнес-школа, навчально-тренінгова лабораторія, науково-дослідна лабораторія, а також створюється інноваційний бізнес-інкубатор.

Ви можете підтримати проект, надавши нам фінансову або підтримку. Наші реквізити:
ГО « Регіональний центр євроінтеграційних проектів » р/р  26008054712426 в ПАТ КБ "Приватбанк", Рівненська філія ЄДРПОУ/ДРФО 39291240, МФО 333391
Призначення платежу "Безповоротна фінансова допомога на проект «Школа проектного менеджменту» від (прізвище, ім’я, по батькові)"

Ми будемо вдячні усім, хто підтримає реалізацію проекту, та створимо можливості для розміщення інформації, про вас на інформаційних листках проекту, в соціальних мережах на сайті ініціаторів проекту.

Учасники, які планують взяти в одному з тренінгів на умовах часткової компенсації вартості, можуть оплатити вартість тренінгу тут:
ГО « Регіональний центр євроінтеграційних проектів » р/р  26008054712426 в ПАТ КБ "Приватбанк", Рівненська філія ЄДРПОУ/ДРФО 39291240, МФО 333391
Призначення платежу "Участь у проекті «Школа проектного менеджменту» від (прізвище, ім’я, по батькові)"

Керівник проекту - Костюкевич Руслан Миколайович, співзасновник ГО "РЦЄП", заступник директора

«Твоє життя - це портфель проектів.  Їх успіх залежить від тебе»

 

ПАРТНЕРИ ТА СПОНСОРИ ПРОЕКТУ


 

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode