PM School – 2015: підсумки!

 
12.06.2015
 

12 травня 2015 року наша громадська організація разом з West Business Center НУВГП розпочали школу проектного менеджменту PM-School 2015.

Проект передбачав проведення серії тренінгів з управління проектами за відомими у світі методами та стандартами із використанням сучасних інформаційних систем:

  • Бізнес-моделювання за методом Business Model Canvas;
  • Оцінювання економічної ефективності на основі стандарту UNIDO;
  • Управління проектом за стандартом PMBOK® Guide – 5th Edition;
  • Тайм-менеджмент із застосуванням Microsoft Outlook та Bitrix24;
  • Автоматизація управління проектами на базі Microsoft Project 13.

Нагадаємо, що мета проекту була не лише освітньою, а й мала соціальний аспект. Поряд із професійними компетенціями, важливим результатом, який ми прагнули отримати в кінці, було привити учасникам проектне мислення. Адже ефективно змінювати країну можна лише тоді, коли процеси управління проектами на всіх рівнях будуть ефективними і прозорими. Лише у такий спосіб декларації можуть перетворюватися у результати. А без проектного мислення досягнути цього неможливо.

Попри те, що цільовою аудиторією PM School-2015 були, насамперед, студенти, учасниками проекту стали також практикуючі проектні менеджери, викладачі, підприємці, громадські активісти. Інтерес до проекту проявила молодь з Дніпропетровська, Львова, Києва та інших міст України.

Відкрив школу проектного менеджменту засновник і президент Української асоціації управління проектами, член ради директорів Міжнародної асоціації управління проектами (IPMA) д.т.н., професор, академік УАН Сергій Дмитрович Бушуєв, який розповів про розвиток методології проектного менеджменту, сучасні тенденції і світовий досвід управління проектами і програмами.

В цей же день Ігор Володимирович Чумаченко, д.т.н., академік АЕН також виступив з доповіддю про формування наукової школи управління проектами в Україні.

У наступні дні (а це дев’ять чотирьохгодинних тренінгів) тренінги проводили Леонід Кожушко, Руслан Костюкевич та Ольга Мандзюк. Учасники тренінгів розробляли власні бізнес-моделі, оцінювали ефективність проектів, планували зміст, терміни та бюджет проектів, в тому числі й всім відомого проекту «Операция Ы». До речі цікаво було поглянути на організацію цього проекту з точки зору міжнародних стандартів.

Учасникам запам’ятається їх участь у рольовій грі «Вигідний контракт», де потрібно було за одну годину подати заявку на тендер, виграти його, побудувати будинок (щоправда паперовий) та підзаробити трохи грошей (ми платили справжні гроші за тарифом 1 грн/люд*хв, що адекватно 9600 грн./місяць). Також учасники познайомилися з основами управління командою, часом (тайм-менеджментом) та основами застосування сучасних інформаційних систем при плануванні та управлінні проектами.

Закінчився проект 12 червня 2015 року. Директор ГО "РЦЄП" Леонід Кожушко привітав учасників з цією подією та вручив сертифікати. Попри те, що фінансування проекту було обмеженим, ми впевнені, що досягнули поставлених цілей і запустили "бацилу" проектного менеджменту в середовище молодих та енергійних рівнян. А отже, ми ще на крок наблизили нашу країну до успіху і результативності, які можна отримати лише вміючи ефективно управляти проектами у всіх сферах життя.

Судячи з позитивних відгуків, шампанського, яке презентували учасники, та небажанням розходитися в день підбиття підсумків, можемо сміливо сказати, що проект був успішним. Дякуємо всім учасникам проекту за неповторну атмосферу та активну участь, сподіваємося побачитися і на інших заходах нашої громадської організації та бізнес-центру НУВГП.

Окрема подяка нашим інформаційним спонсорам – «Рівне Вечірнє», «Вільне слово» та «ОГО». Висловлюємо щиру подяку за надану підтримку.

Окрема подяка НУВГП та кафедрі менеджменту.

 

Ольга Мандзюк,

Руслан Костюкевич.

 

Відгуки учасників

"Ось і завершився PM School -2015. Мої враження: позитив, багато цікавої та потрібної інформації, яка якраз і пригодиться мені в майбутній професії, нові знайомства. Велике дякую викладачам за навчання, колегам за співпрацю. Це було круто!"
Василь Чабан

"Вам дякуємо за класні треніги і чудово проведений час"
Ірина Савюк

"Дякую за вчорашню гру! Справді було класно, хоч правила аж занадто круті. Особливо моїй команді подяка! Ми молодці"
Назар Микитин

"Це було кльово!"
Оксана Конончук

"Респект и уважуха"
Костя Січной

"Мені подобається PM School -2015. Особливо Руслан Костюкевич - класний, ерудований викладач кафедри менеджменту НУВГП, і як людина - дуже позитивний, всебічно розвинений. Група - підбір незвично оригінальний"
Алла Сиротюк

 

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode