Школа проектного менеджменту – найкращі європейські практики управління проектами в дії» 
(PM School – 2016)

ПРОГРАМА ТРЕНІНГІВ            ЗВІТ

 

Навіщо Вам проектний менеджмент?

В умовах посилення конкуренції на ринку праці ключовим фактором успіху молоді стає володіння компетенціями управління проектами відповідно до сучасних європейських і світових стандартів та практик, тобто уміння ставити чіткі цілі та досягати їх у встановлені терміни та в умовах обмежених ресурсів.

Не залежно від фаху сьогодні кожен повинен уміти працювати в команді, користуватися сучасними інформаційними технологіями для організації спільної роботи, управляти власними справами та бути продуктивним.

Наш проект має на меті поширення європейської культури ведення бізнесу та управління проектами та привиття молоді проектного мислення, без якого неможливо бути конкурентним на вітчизняному та європейському ринку праці.

PM School-2016 – це 4 тренінги, після яких Ви зможете:

  • самостійно створювати та аналізувати бізнес-моделі проектів та оцінювати їх ефективність (на основі Business Model Canvas);
  • ініціювати, планувати та реалізовувати проекти (за стандартом PMBOK® Guide – 5th Edition);
  • ефективно організовувати роботу команди проекту за допомогою застосування сучасних методів тайм-менеджменту (з MS Outlook 2013, Onedrive.com, Bitrix24.ua);
  • застосовувати автоматизовані системи управління проектами (ми познайомимо Вас з Microsoft Project 13, Project Libre, Gannter, Bitrix24) .
  • отримати цікаві і корисні для Вас знайомства, що допоможуть Вам у реалізації свої ідей та намірів

… а ще це буде весело і драйвово…

Участь 15 осіб у проекті є безкоштовною!

Ресурсну підтримку проекту надає ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» за партнерської участі West Business Center (НУВГП).

Безоплатну участь у проекті PM School -2016 можуть отримати 15 студентів 3-5 курсів та громадські активісти, які заповнять анкету і дадуть найбільш переконливі відповіді щодо мотивації участі у проекті (заповнити анкету).

(переможців визначатиме комісія з числа учасників «ГО РЦЕП». Перевага надаватиметься претендентам, які в подальшому планують пов’язати свою професійну чи громадську діяльність з управлінням проектами).

Учасники, яким буде відмовлено у безоплатній участі в проекті, можуть прийняти участь в тренінгах на умовах часткового відшкодування витрат (50 грн. за один тренінг).

Тренінги проводять бізнес-тренери West Business School:

https://europrojects.webnode.com.ua/_files/200000008-6699067937/kost.jpg

Костюкевич Руслан Миколайовичкандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту НУВГП, розробник навчального плану та ряду навчальних дисциплін зі спеціальності «Управління проектами», заступник директора West Business Center, керівник навчально-тренінгової лабораторії WBC, координатор проектів ГО «РЦЄП», бізнес-тренер West Business Center.
www.facebook.com/r.m.kostiukevich
https://ua.linkedin.com/in/kostiukevich

https://europrojects.webnode.com.ua/_files/200000009-0d94a0e8db/mandzuk.jpg

Мандзюк Ольга Михайлівнакандидат економічних наук, асистент кафедри менеджменту НУВГП, менеджер проектів ГО «РЦЄП», тренер-консультант навчально-тренінгової лабораторії West Business Center (НУВГП), фахівець у сфері бізнес-моделювання та проектного менеджменту, бізнес-тренер West Business Center. 
www.facebook.com/olya.mandziuk
https://ua.linkedin.com/in/olga-mandziuk-12815a75

Ви можете підтримати проект, надавши нам фінансову або підтримку. Наші реквізити:
ГО « Регіональний центр євроінтеграційних проектів » р/р  26008054712426 в ПАТ КБ "Приватбанк", Рівненська філія ЄДРПОУ/ДРФО 39291240, МФО 333391
Призначення платежу "Безповоротна фінансова допомога на проект «Школа проектного менеджменту» від (прізвище, ім’я, по батькові)"

Ми будемо вдячні усім, хто підтримає реалізацію проекту, та створимо можливості для розміщення інформації, про вас на інформаційних листках проекту, в соціальних мережах на сайті ініціаторів проекту.

Учасники, які планують взяти в одному з тренінгів на умовах часткової компенсації вартості, можуть оплатити вартість тренінгу тут:
ГО « Регіональний центр євроінтеграційних проектів » р/р  26008054712426 в ПАТ КБ "Приватбанк", Рівненська філія ЄДРПОУ/ДРФО 39291240, МФО 333391
Призначення платежу "Участь у проекті «Школа проектного менеджменту» від (прізвище, ім’я, по батькові)"

Керівник проекту - Костюкевич Руслан Миколайович

 

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode