Завершилася «Школа проектного менеджменту – PM School – 2016»! Вітаємо учасників! 

31.05.2016
 

У  період з 24 по 27 травня 2016 року ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» спільно з West Business Center НУВГП вдруге провели «Школу проектного менеджменту» -  PM-School 2016.
Мета проекту має освітній та соціальний аспекти, що випливають з місії та цінностей ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів». Зокрема, проект націлений на формування у молоді проектного мислення, що на наше переконання є одним із головних завдань процесу виховання покоління, здатного швидко й ефективно проводити зміни, спрямовані на демократизацію суспільства на засадах європейських цінностей.

В PM School цього разу взяли участь чимало представників громадських організацій, викладачі та студенти. Інтерес до проекту проявила молодь і з інших регіонів України, зокрема серед учасників була ціла делегація з Волині.

Проект полягав у проведенні серії тренінгів з управління проектами за відомими у світі методами та стандартами із використанням сучасних інформаційних систем:

  • Бізнес-моделювання за методом Business Model Canvas та оцінка проектів;
  • Управління проектом за стандартом PMBOK® Guide – 5th Edition;
  • Автоматизація управління проектами на базі Microsoft Project 13, Gantter, Project Libre.
  • Тайм-менеджмент в роботі проектних команд із застосуванням Microsoft Outlook, Onedrive та Bitrix24.

Тренінги проводили досвідчені тренери – Руслан Костюкевич та Ольга Мандзюк – які окрім тренінгової діяльності забезпечують викладання основних дисциплін при підготовці проектних менеджерів на спеціальності «Управління проектами» в НУВГП.

Учасники тренінгів розробляли та оцінювати власні бізнес-моделі, планували зміст, терміни та бюджет проектів. Цікавим кейсом була колективна робота над плануванням проекту «Фестиваль літа», який ініціювали учасники тренінгів. Спочатку структуру проекту, його основні віхи та календарний план учасники спільно розробляли за допомогою хмарового ресурсу Gantter, а ресурсне планування та оптимізацію графіків проводили індивідуально в «коробкових» програмах Microsoft Project та Project Libre.

Цікавим досвідом було знайомство учасників з основами тайм-менеджменту в роботі проектних команд. Руслан Костюкевич поділився власним досвідом організації роботи проектної команди та секретами тайм-менеджменту керівника проекту, застосовуючи MS Outlook, Onedrive та Bitrix24.

Аналізуючи відгуки учасників, ми впевнені, що досягнули поставлених цілей і запустили "бацилу" проектного менеджменту в середовище молодих та енергійних рівнян. А отже, ми ще на крок наблизили нашу країну до успіху і результативності, які можна отримати лише вміючи ефективно управляти проектами у всіх сферах життя.

Дякуємо всім учасникам проекту за неповторну атмосферу та активну участь, сподіваємося побачитися і на інших заходах нашої громадської організації та Західного бізнес-центру НУВГП.

Окрема подяка НУВГП та кафедрі менеджменту.
 
Руслан Костюкевич,
Ольга Мандзюк

 

 

Відгуки учасників тренінгів

Еліна Кац
"Вот и закончился отличный курс по проектному менеджменту. Хочу поблагодарить West Business Center "Региональный центр евроинтеграционных проектов", кафедру менеджмента и чудесных тренеров, которые делятся своими знаниями и опытом с нами. Руслану Костюкевичу и Ольге Мандзюк - большое спасибо!

Теперь осталось реализовать полученные знания  и превратить их в навыки.

 

Максим Марчук:
"Воспользуемся бизнес-моделью и другими интересными методами на своих задуманных проектах. Спасибо Руслану Костюкевичу"

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode