30.09.2016

Семінар "Інструменти протидії корупції"

Одним із основних факторів, що провокує корупцію в освіті, а потім і в інших сферах життя, є висока толерантність молоді до цього явища. Численні дослідження показують, що причинами цього є те, що з одного боку молодь звідусіль чує про корупцію, яка стала нормою сучасного життя, а з іншого боку - є страх перед тим, що протидія корупції може закінчитися для молодої людини великими проблемами.

Тому цикл семінарів для молоді, який проводить ГО "РЦЄП" у рамках адвокасі кампанії "Захисти себе від корупції" спрямований на те, щоб ліквідувати ці причини. Цільовою групою є, насамперед, студенти першого курсу, які ще не були учасниками корупційних дій. А тому ми намагаємося зробити все можливе, щоб уберегти їх від неправильних і злочинних рішень.

Перший семінар відбувся зі студентами першого курсу спеціальності "Менеджмент" Національного університету водного господарства та природокористування. Руслан Костюкевич, який є керівником цього проекту, розповів студентам про те, як побудувати модель поведінки, щоб уникнути провокацій корупційних дій. Студентам було роздано інформаційні матеріали із алгоритмами протидії корупції.

Руслан Костюкевич закликав студентів приєднатися до "Антикорупційного кодексу студента", кампанія з підпису якого розпочалася у 2015 році.

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode