Конкурс у рамках антикорупційного моніторингу вищої освіти

 

Експерти ГО «РЦЄП» в межах проекту «Покоління вільне від корупції» розпочали масштабне дослідження, метою якого є виявлення КОРУПЦІЙНИХ ЗЛОВЖИВАНЬ у вищій освіті і їх сприйняття найважливішими учасниками – студентами в усіх регіонах України.

Запрошуємо Вас стати учасником проекту та організувати опитування одної академічної групи денної форми навчання і одної групи заочної (дистанційної) форми навчання. Для формування репрезентативної вибірки просимо організувати опитування всіх студентів кожної з зазначених груп.

Ми були би дуже вдячними, якщо би Ви організували опитування по одній групі на кожному з курсів.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

1. Сертифікат учасника проекту «Покоління вільне від корупції».

2. Запрошення на підсумкову конференцію за результатами проекту, яка проводитиметься в культурно-історичному комплексі м. Острог (початок липня 2017 року; рандомізований відбір  з урахуванням активності).

3. Футболку/рюкзак з написом «Покоління вільне від корупції» (рандомізований вибір 1 футболки і 1 рюкзака).

Відбір учасників підсумкової конференції і розіграш призів буде проведено після 23 червня 2017 року. Про результати Вас проінформують до 27 червня 2017 року.

Якщо Ви забажаєте проводити опитування на паперовому варіанті анкети, то просимо надіслати заповнені анкети на адресу: а/с 6, Рівне-28, 33028.

Для проведення онлайн-опитування використайте Google-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQDqZi10LzRflnGDxGYPkV-YOGp6yFN0O4XWAIb3UCi_Hg8A/viewform?c=0&w=1.

Не забудьте попросити учасників вказати Ваше прізвище в анкеті (поле необов’язкове).

Якщо Вас зацікавила участь у проекті, то надішліть нам свою контактну інформацію на електронну пошту eua.projects@gmail.com.

Детальніша інформація про проект: https://europrojects.org.ua/projects/complaence/free-youth/. Наш проект в соцмережах: ВКонтакте: https://vk.com/club143068226, Facebook: https://www.facebook.com/groups/generation.free.of.corruption/.

У березні-квітні 2017 року експерти ГО «РЦЄП» надіслали в кожен з ВНЗ Уповноваженим особам з антикорупційної політики спеціальні опитувальники, що мали з’ясувати рівень прозорості і ефективності Антикорупційних програм. Проте, лише незначна частина опитуваних ВНЗ надіслала відповіді. Тому додатково просимо Вас відповісти на декілька запитань, які стосуються моніторингу ефективності антикорупційних програм українських ВНЗ: https://docs.google.com/forms/d/1-YnEABosKzM1MD3w2vBdwX3ug4syxzJZkxa_T_V-FWE/edit.

Звіт про проведене дослідження буде надіслано в Міністерство освіти і науки України, Національне агентство з питань запобігання корупції, а також оприлюднено на веб-сайті Громадської організації «Регіональний центр євроінтеграційних проектів», сторінках у соціальних мережах ВКонтакте, Facebook і направлено в засоби масової інформації.

Подолаємо корупцію разом! Не будьте байдужими – від Вашої позиції сьогодні залежить, що буде з нашою країною завтра!

 

 

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode