Наукові проекти
27 квітня 2017 року
VІ Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”
ГО Регіональний центр євроінтеграційних проектів у партнерстві з Національним університетом водного господарства та природокористування (м. Рівне) та партнерами з Білорусі, Болгарії, Молдови та Польщі провели VІ Міжнародну науково-практичну конференцію молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”.
У першій частині наукового заходу обговорили актуальні прикладні питання менеджменту в контексті євроінтеграції, проблеми економіки та розроблення комплексу заходів щодо стимулювання євроінтеграційних процесів в Україні.
До програми конференції було включено понад 200 доповідей представників вітчизняних і зарубіжних освітніх закладів. Співорганізаторами цього масштабного закладу виступили: Міністерство освіти і науки України, Технічний університет м. Варна (Болгарія), Люблінська Політехніка (Польща), Молдавська фінансова академія, Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева (Казахстан), Сумський державний університет, Поліський державний університет (Білорусія), Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща), Одеський національний університет, НУ «Львівська політехніка», ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів».
Серед учасників конференції були і гості із Республіки Білорусь та Польщі, зокрема Поліського національного університету та університету Марії Кюрі-Склодовської. Викладачі та студенти зазначених навчальних закладів мали можливість не тільки виступити із цікавими доповідями та прийняти участь у дискусіях, а й відвідати музей Бурштину та насолодитися екскурсійною програмою.
Голова Правління ГО РЦЄП - проф. Кожушко Л.Ф. виступив з доповіддю «Менеджмент – виклики майбутнього».
Координатор проектів ГО РЦЄП - Костюкевич Р.М. виступив з доповіддю "Методичні підходи до управління місцевими цільовими програмами у контексті євроінтеграції".
Голова ВП "Європейська молодіжна ініціатива" Вікторія Порожняк на секційному засіданні представила результати дослідження залежності заможності країн від рівня корупції. Її доповіль була визнана найкращою у номінації "За глибину наукового дослідження".
Захід відбувся завдяки якісній організації заходу, якою займалась Ольга Пахаренко, що є членом ВП Європейська молодіжна ініціатива.
Учасники нагороджені грамотами та призами.
21-22 квітня 2016 року
І Міжнародна науково-практична конференція «Інституціоналізація процесів євроінтеграції: суспільство, економіка, адміністрування»
Круглий стіл "Проблеми і перспективи розвитку місцевого бізнесу в контексті євроінтеграції"
ЗАВЕРШИВСЯ |
Розвиток підприємництва в умовах децентралізації влади та передачі повноважень в регіони є ключовим фактором забезпечення фінансової спроможності громад. Питання набуло ще більшої актуальності з початком процесу імплементації Угоди про асоціацію Україна – Європейський Союз. Тому пошук шляхів прискореного розвитку місцевого бізнесу став основною ціллю круглого столу «Проблеми та перспективи розвитку місцевого бізнесу в контексті євроінтеграції», що був проведений 21 квітня 2016 року за участі представників місцевої влади, бізнес-асоціацій, підприємців, науковців та громадського сектору. Участь у круглому столі взяли також науковці з Польщі і Словаччини (загалом у заході взяли участь 54 особи та виголошено 11 доповідей).
Учасники круглого столу змогли не лише обмінятися ідеями і напрацюваннями щодо розвитку підприємництва в нових економічних умовах, що виникли у зв’язку із підписанням Україною угоди про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, а й напрацювати рекомендації органам місцевого самоврядування щодо підвищення ефективності програмно-цільового управління у сфері розвитку підприємництва.
На думку координатора проектів ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» Руслана Костюкевича «Запропонований формат круглого столу має перспективи для встановлення стійкого та ефективного діалогу щодо форм і методів підтримки бізнесу в місті Рівному. Провівши цей захід за підтримки Управління економіки виконавчого комітету Рівненської міської ради та Національного університету водного господарства та природокористування, ми хотіли продемонструвати, що бізнес, громадський сектор, науковці і місцева влада можуть конструктивно взаємодіяти у напрямку розвитку форм підтримки підприємництва, а муніципальні програми можуть давати якісно нові результати, необхідні для розвитку економіки міста та добробуту населення".
Ми пропонуємо активним громадянам міста Рівного, експертам, бізнес-асоціаціям долучатися до напрацювання моделей розвитку підприємництва в місті. Рекомендації просимо надсилати на адресу eua.projects@gmail.com, розміщувати в дописах до сторінки ГО «РЦЄП» в мережі facebook https://www.facebook.com/europrojects.go/ .
Публікації про конференцію на сайтах партнерів: НУВГП
Керівник проекту: Руслан Костюкевич
Модератор круглого столу: Леонід Кожушко
Пресс-служба ГО «РЦЄП»
14-15 квітня 2016 року
V Міжнародна конференція “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”
ЗАВЕРШИВСЯ |
ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» уже вдруге став співорганізатором V Міжнародної науково-практичної конференції молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”, в роботі якої цього року взяли участь понад 150 учасників.
Студенти, аспіранти, молоді вчені висвітлювали результати досліджень у сфері теоретичного та практичного менеджменту в умовах євроінтегрування.
Традиційно до участі (однак дистанційно у цьому році) долучились партнери з Технічного університету Варна, Політехніки Люблінської, Молдавської фінансової академії, Євразійського національного університету імені Л.Н. Гумилева, Європейського наукового інституту інновацій, з Польщі, Сумського державного університету, Одеського національного університету тощо.
У ході пленарного засідання виступили науковці та студенти університету, в тому числі проф. Кожушко Л.Ф., проф. Левицька С.О., проф. Зубілевич С.Я., доц. Костюкевич Р.М., студентка 2-ого курсу спеціальності «УПЕП» Заріцька І.М.
Після перерви конференція була продовжена секційними засіданнями:
СЕКЦІЯ 1. Теоретичні та практичні аспекти галузевого менеджменту.
СЕКЦІЯ 2. Екологічний менеджмент.
СЕКЦІЯ 3. Інформаційне забезпечення менеджменту.
СЕКЦІЯ 4. Управління людськими ресурсами на різних ієрархічних рівнях.
За результатами секційних засідань були визначені кращі доповіді, учасники нагороджені грамотами та призами
Керівник проекту: Леонід Кожушко
IV Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”
ЗАВЕРШИВСЯ |
ГО "РЦЄП" спільно з кафедрою менеджментупровели IV Міжнародну науково-практичну конференцію молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції” .
Відкрив конференцію професор кафедри менеджменту Петро Скрипчук. Він привітав учасників і побажав подальшої плідної роботи.
Дистанційно до організації заходу долучилися партнери: кафедри з Технічного університету Варни, Люблінської Політехніки, Лісотехнічного університету Софії, Європейського наукового інституту інновацій Польщі, Сумського державного університету, НУ «Львівська політехніка» та інші.
Всього для участі у конференції та публікації тез заявки подали 89 учасників.
На пленарному засіданні присутні заслухали виступи директора ГО "РЦЄП", завідувача кафедри менеджменту проф. Леоніда Кожушка «Менеджмент – виклики майбутнього»; директора ННІЕП Світлани Левицької : «Управлінські підходи забезпечення збалансованості господарської діяльності в сучасних умовах»; професора кафедри менеджменту Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Лариси Черчик «Розвиток персоналу в системі менеджменту організації».
Також були заслухані доповіді професора кафедри менеджменту Петра Скрипчука «Інновації організації органічного виробництва: стандарт Рівне органік» та координатора проектів ГО "РЦЄП", доцента кафедри менеджменту Руслана Костюкевича «Інноваційні підходи до організації навчальної і наукової роботи студентів-менеджерів».
Далі робота продовжилася за секціями: теоретичні та практичні аспекти галузевого менеджменту; екологічний менеджмент; управління людськими ресурсами на різних ієрархічних рівнях.
Керівник проекту: Леонід Кожушко
23.04.2015