У межах проекту «Антикорупційна школа студента» першокурсникам буде роздано 1000 буклетів

Проект «Антикорупційна школа студента», що має на меті зменшення толерантності до корупції студентської молоді, перейшов в активну фазу реалізації.

Тренінги зі студентами різних інститутів уже тривають 2-й тиждень. Попри те, що тренери працюють  напруженому режимі, тренінги проходять досить цікаво та динамічно. Результати анкетування, яке проводиться з усіма першокурсниками, підтверджують гіпотези, що мали автори проекту до його старту. Зокрема, 83% першокурсників ніколи не давали хабарів, тоді як студентів старших курсів, що належать до цієї групи, лише 45%. При цьому майже третина опитаних вважає, що ініціатива хабарництва надходить від студентів, а те, що вина лежить на обох сторонах, вважає майже 90% студентства. Суттєво різниться позиція студентів першого і старших курсів стосовно готовності особисто протидіяти хабарництву. Коли серед першокурсників налічується майже половина, то серед студентів старших курсів – лише кожен четвертий. Після закінчення проекту ми підведемо підсумки опитування та проведемо їх детальний аналіз.

Таким чином ми повинні зробити все можливе, щоб молодь, яка після школи пішла в самостійне життя, не стикалася з хабарництвом і готова протидіяти йому, не пішла небезпечним шляхом, який руйнуватиме не тільки їх власне життя, а й будь-які спроби подолати це ганебне явище.

Для того, щоб інформація про способи протидії корупції були зі студентами, у межах проекту було виготовлено і поширюються інформаційні буклети, де розміщено алгоритми дій у випадку вимагання хабаря, адреси і телефони державних і недержавних структур, що спеціалізуються на антикорупційній діяльності. Ми вважаємо, що діяльність, яка проводиться у межах цього проекту, дасть змогу зменшити толерантність молоді до корупції і сформувати у студенства бажання активно їй протидіяти.

Прес-служба РЦЄП

 

Контакт

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"
Чорновола, 41а
Рівне
33028

(0362)633-569

© 2014 Усі права захищені.

cтворити безкоштовний сайтWebnode